کاهش چشمگیر هزینه و مدت زمان ساخت با استفاده از فناوری های نوین - نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز

کاهش چشمگیر هزینه و مدت زمان ساخت با استفاده از فناوری های نوین

مدیرعامل نوسازی شهر تهران گفت: استفاده از فناوری های نوین نقش بسیار موثری در کاهش زمان ساخت واحدهای مسکونی دارد.

آقای مهدی هدایت با تاکید براینکه در پروژه های نوسازی بافت های  فرسوده باید از فناوری‌های نوین ساختمانی استفاده کنیم، گفت: در صورتیکه طی ۶ ماه تا یک سال واحدهای مسکونی نوسازی شود،بدون شک شاهد استقبال گسترده ساکنان بافت‌های فرسوده برای نوسازی واحدهای مسکونی خود خواهیم بود.

او افزود: در حال حاضر برای نوسازی بافت های فرسوده بیش از دو سال پیش مالک باید مشغول اجاره نشینی باشد و هزینه های زیادی را برای اجاره پرداخت کند؛ اما  استفاده از فناوری های نوین علاوه بر کاهش زمان ساخت خود زمینه ساز  بهبود روند نوسازی بافت های فرسوده و رونق ساخت وساز می شود.

مدیرعامل نوسازی شهر تهران توضیح داد: برگزاری رویدادهای تخصصی از جمله نمایشگاه فناوری های نوین ساخت و ساز اقدام ارزشمندی است که باعث می‌شود فناوری مرکز توجه فعالین صنعت و ساز باشد.

او ادامه  داد: امیدوارم این نمایشگاه ها همواره در دستور کار قرار گیرد و از این طریق شرکت های صنعت ساخت را فضای کار فعال تر شوند و این رویداد در حد معرفی کالا باقی نماند.

هدایت با تاکید بر اینکه  وزارت راه وشهرسازی و کارفرمایان باید از این فرصت استفاده کنند و شناخت بیشتری از نحوه اتصال فن آوری و صنعت ساخت و ساز ایجاد شود، گفت:  استفاده از تکنولوژی های جدید در ابتدای راه برای صنایع مختلف دشوار و سخت است؛ بنابراین باید در این زمینه حمایت های لازم صورت گیرد.

تماس با ما

  • سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top