وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد: صنعتی سازی اصلی ترين مأموریت شورای پژوهش و فناوری برای ساختمان سازی - نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز

وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد: صنعتی سازی اصلی ترين مأموریت شورای پژوهش و فناوری برای ساختمان سازی

 

وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای پژوهش و فناوری: یکی از ماموریت‌های اصلی شورای پژوهش و فناوری فراهم کردن بستری مناسب برای صنعتی سازی ساختمان در کشور است.

bazrpash

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما ، وزیر راه و شهرسازی در جلسه شوراي پژوهش و فناوري یکی از ماموریت های اصلی شورای پژوهش و فناوری را فراهم کردن بستری مناسب برای صنعتی سازی ساختمان در کشور اعلام کرد .
به گفته بذر پاش صنعتی سازی هم می تواند سرعت ساخت را افزایش دهد و هم قیمت تمام شده را کاهش دهد .
وزير راه و شهرسازي تصريح كرد : با وجود آنكه در داخل كشور دو مجموعه وزارت دفاع و صمت در حال صنعتی سازی هستند اما هنوز به شکل گسترده در کشور در ساخت خانه از اين شيوه استفاده نمي شود
عضو كابينه دولت سيزدهم یکی از ماموریت های اصلی شورای پژوهش و فناوری را فراهم کردن بستری مناسب برای صنعتی سازی ساختمان در کشور اعلام کرد .
وی با اشاره به فعالیت 8 هزار شرکت دانش بنیان در کشور گفت :‌ در حال حاضر تنها 80 شرکت در حوزه وزارت راه و شهرسازی فعالیت می کنند که این آمار خوب نیست و اگر با تغییر سیاست های گذشته بتوانیم در حوزه فناوری پیشتاز باشیم ، شرکت های بیشتری مشارکت خواهند کرد .
به گفته بذرپاش همه مجموعه ها اقلام راهبردی مورد نیازخود را می توانند به شورای پژوهش و فناوری اعلام کنند تا با اتصالی که به معاونت علمی و فناوری و سایر بخش های کشور و وزارت صمت وجود دارد نیاز شرکت های دانش بنیان ، چه از طریق داخل و یا در صورت نبود مشابه داخلی ،از طریق واردات تامین كنند.

 

تماس با ما

  • سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Top