مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها: نمایشگاه ساخت و ساز، فرصتی مناسب برای تبلور استارت آپ‌های ساختمانی - نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاهها: نمایشگاه ساخت و ساز، فرصتی مناسب برای تبلور استارت آپ‌های ساختمانی

 

نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز با حضور مصطفی کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی و بهمن حسین زاده، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران و شهرسازی آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه تا چهارشنبه ۱۶ بهمن از ساعت ۹ تا ۱۷ میزبان بازدید کنندگان در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران است.

همچنین مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران در حاشیه مراسم افتتاح نخستین نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز در تهران گفت: نمایشگاه ساخت و ساز برای نخستین بار در ایران برگزار می‌شود، این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تبلور استارت آپ‌های ساختمانی محسوب می‌شود.

بهمن حسین زاده با بیان این که وزارت صنعت، معدن و تجارت ارتباط تنگاتنگی با وزارت راه و شهرسازی دارد، افزود: نمایشگاه صنعت ساختمان یکی از بزرگترین نمایشگاه‌های صنعت ساختمان در خاورمیانه است که تلاش می‌کنیم در حوزه‌های تخصصی آن نمایشگاه‌های جداگانه برگزار کنیم.

وی نمایشگاه ساخت و ساز را محل تبلور یافته‌های استارت آپ‌های این حوزه دانست و اظهار کرد: در همین رابطه ۳۸ شرکت برای اولین بار در این نمایشگاه حضور دارند و قطعا تعداد این شرکت کنندگان در سال‌های بعد با افزایش روبرو خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران با اشاره به این نکته که در برگزاری اولین نمایشگاه ساخت و ساز از مدل‌های خارجی الگو برداری شده است، عنوان کرد: برای نخستین بار است که کوشش شده در صنعت ساختمان به برگزاری نمایشگاه‌های مربوط با صنایع پائین دستی مانند نمایشگاه ساخت و ساز بپردازیم و این نمایشگاه موجب می‌شود که بین مشاورین، مهندسین و پیمانکاران ذی صلاح و سازمان نظام مهندسی ارتباط ایجاد شد.

وی به نقش این نمایشگاه در افزایش رشد صنعت ساختمان در حوزه‌های مختلف آموزش مشاوره و طراحی اشاره کرد و افزود: ما سالانه ۵۰۰ میلیون دلار صادرات در حوزه خدمات فنی و مهندسی داریم که شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ایران می‌کوشد تا با برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان در کشور‌های همسایه و ارایه تسهیلات به صادرکنندگان در این حوزه در برگزاری نمایشگاه‌ها نقش مهمی ایفا کند.

 خاطرنشان میسازد نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز از 13 الی 16 بهمن ماه 1398 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران، توسط شرکت برنامه ریزی و نمایشگاهی بانیان امید برگزار میگردد.

 بهمن حسین زاده نمایشگاه ساخت و ساز استارتاپ فرصت

تماس با ما

  • سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شمارش معکوس تا آغاز به کار نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز
Top