افتتاح نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز - نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز

افتتاح نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز

 

اولین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز فعالیت رسمی خود را آغاز کرد.

مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز، ساعت ۱۰ صبح ۱۳بهمن ماه در محل سالن ۵ (سالن ملل) نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید.

نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز فعالیت رسمی خود را آغاز و حسب تمهیدات اندیشیده شده و در دستور کار، این نمایشگاه به نمایشگاه مرجع صنعت ساخت و ساز در ابعاد ملی و بین المللی تبدیل خواهد شد.

بنابراین گزارش، برای نخستین بار در صنعت نمایشگاهداری مربوط به صنعت ساختمان، به شکل تخصصی، متولی برگزاری نهادها و انجمن های تخصصی مربوط هستند.

آئین افتتاح این نمایشگاه با حضور دکتر محمودزاده معاون ساختمان و مسکن وزیر راه و شهرسازی، آقای کواکبیان عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی، آقای مانی فر دبیر کل مقررات کلی و کنترل ساختمان و دکتر حسین زاده رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران در حالی برگزار گردید که جمعی از نمایندگان مجلس و مدیران بلندپایه وزارت راه و شهرسازی و مدعوین از سازمان نظام مهندسی کشور و تهران، کانون ها و انجمن های مرتبط با صنعت ساخت و ساز در این مراسم، معاونت مسکن و ساختمان وزات راه و شهرسازی را همراهی و در مراسم افتتاح حضور داشتند.

نمایشگاه ساخت و سازنمایشگاه ساخت و ساز از 13 الی 16 بهمن ماه 1398 توسط شرکت بانیان امید در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران در حال برگزاری می باشد.

 

افتتاح و برش ربان اولین نمایشگاه بین المللی صنعت ساخت و ساز

تماس با ما

  • سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران
  • 021-74501000
  • 021-74501000 - داخلی 601
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شمارش معکوس تا آغاز به کار نمایشگاه بین المللی ساخت و ساز
Top